مشاوره برای طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

 در این مقاله از شرکت طراحی وبسایت قصد داریم مباحث مهمی که هنگام مشاوره سایت و اپلیکیشن باید در نظر گرفت را بررسی نماییم. برای دریافت دقیقتر مطالب پیرامون مشاوره طراحی سایت و اپلیکیشن و ثبت سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت و اپلیکیشن چیست؟

طراحی سایت به فرآیندی گفته می شود که پس از انجام آن هنگامی که یک آدرس را در مرور گر مانند "http://nopardazco.com" جستجو می کنید، مرورگر برای شما آن فایل ها و صفحاتی را که ساخته اید باز می کند. معمولا در بخش میزبانی فایل حاوی سایت شما صفحه اصلی سایت با index.htm نام گذاری می شود. 

طراحی اپلیکیشن نیز به فرآیندی گفته می شود که طی آن برای شما یک برنامه با قابلیت استفاده در پلتفرم مورد نظر شما مانند اندروید و ios ساخته می شود.

اغلب وب سایت ها و اپلیکیشن های مهم دنیا به صورت کاملا اختصاصی و برنامه نویسی شده هستند که برای ساخت آن ها از زبان های برنامه نویسی مختلف مانند php، asp ، جاوا و... استفاده می گردد. البته سایت ساز ها و اپلیکیشن ساز های آماده هم هستند که می توانید بسته به نیاز خود از آن ها استفاده کنید. سایت ما

مباحث UI و UX در طراحی سایت چیست؟

UI یا همان user interface نحوه طراحی بخش ظاهری سایت شما هست که با رعایت آن شما می توانید مطالب و محتوا سایت خود را به صورت بهتری به کاربران ارائه دهید. UI در حقیقت همان چیز هایی هستند که در سایت شما قابل مشاهده اند. (مانند تصاویر، متن ها و غیره).

UX یا User Experience در حقیقت شامل تجربه کاربران هنگام استفاده از یک سایت است که در آن تمامی عواطف و رفتار کاربران بررسی می گردد. با استفاده از UX شما در طراحی خود احساسات و رفتار های کاربران را نیز در نظر می گیرید.

امروزه استفاده از UI و UX در کنار هم سبب شده است تا وب سایت ها به طور حرفه ای تری طراحی و پیاده سازی شوند.

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

امروزه سئو و بهینه سازی سایت یک بخش جدایی ناپذیر از بازاریابی کسب و کار های اینترنتی می باشد. مشاوران سئو به شما کمک می کنند تا وب سایت شما در کلمات کلیدی مورد نظرتان رتبه های بهتری در موتور های جستجو مانند گوگ پیدا کنند و از این طریق شما نیز مشتریان بیشتری به دست آورید.

مشاوره سئو سایت 

متخصصان ما در شرکت طراحی سایت نوپرداز آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان سئو و بهینه سازی سایت به شما مشتریان گرامی هستند.

بررسی امکانات سایت و اپلیکیشن

سایت ها و اپلیکیشن ها امکانات گسترده و اختصاصی زیادی دارند که در لیست زیر تعدادی از آن ها را قرار داده ایم:

 • پنل مدیریتی حرفه ای
 • امکان تغییر و دستکاری بخش های مختلف
 • ایجاد فروشگاه و درگاه پرداخت اینترنتی
 • ایجاد وبلاگ و خبرنامه
 • استفاده از نقشه گوگل و مسیریاب
 • ساخت صفحات تماس با ما و درباره شرکت
 • و سایر خدمات اختصاصی دیگر

شما مشتریان گرامی می تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان طی ساعات اداری با ما تماس حاصل فرمایید.

اینترنت چیست

 آشنایی اجمالی با مفهوم و ساختار شبکه جهانی اینترنت

● اینترنت یعنی چه؟

اینترنت از مجموعه ای شبکه کامپیوتری بزرگ ، کوچک تشکیل شده است . شبکه های فوق با روش های متفاوتی بیکدیگر متصل و موجودیت واحدی با نام "اینترنت " را بوجود آورده اند. نام در نظر گرفته شده برای شبکه فوق از ترکیب واژه های " Inter connected " و " Net work " انتخاب شده است. (شبکه های بهم مرتبط یا چیزی تو همین مایه ها)

● آغاز به کار اینترنت

اینترنت فعالیت اولیه خود را از سال ۱۹۶۹ و با چهار دستگاه کامپیوتر میزبان ( host ) آغاز و پس از رشد باورنکردنی خود ، تعداد کامپیوترهای میزبان در شبکه به بیش از ده ها میلیون دستگاه رسیده است .

اینترنت به هیچ سازمان و یا موسسه خاصی در جهان تعلق ندارد. عدم تعلق اینترنت به یک سازمان ویا موسسه بمنزله عدم وجود سازمانها و انجمن های مربوطه برای استانداردسازی نیست .یکی از این نوع انجمن ها، "انجمن اینترنت " است که در سال ۱۹۹۲ با هدف تبین سیاست ها و پروتکل های مورد نظر جهت اتصال به شبکه تاسیس شده است.

● سلسله مراتب شبکه های کامپیوتری

هر کامپیوتری که به شبکه اینترنت متصل می گردد ، بخشی از شبکه تلقی می گردد. مثلا" می توان با استفاده از تلفن ( منزل ) به یک مرکز ارائه دهنده خدمات اینترنت ( ISP ) متصل و از اینترنت استفاده کرد. در چنین حالتی کامپیوتر مورد نظر بعنوان بخشی از شبکه بزرگ اینترنت محسوب خواهد شد.

برخی از کاربران در ادارات خود و با استفاده از بستر ایجاد شده ، به اینترنت متصل می گردند. در مدل فوق ، کاربران در ابتدا از شبکه محلی نصب شده در سازمان استفاده می نمایند. شبکه فوق با استفاده از خطوط مخابراتی خاص و یا سایر امکانات مربوطه به یک مرکز ارائه دهنده خدمات اینترنت متصل شده است . مرکز ارائه دهنده خدمات اینترنت نیز ممکن است به یک شبکه بزرگتر متصل شده باشد.

اینترنت ، شبکه ای است که از شبکه های بیشماری تشکیل شده است ( شبکه ای از سایر شبکه ها

● درمورد شبکه ها

اکثر شرکت های مخابراتی بزرگ دارای ستون فقرات اختصاصی برای ارتباط ناحیه های متفاوت می باشند. در هر ناحیه ، شرکت مخابراتی دارای یک " نقطه حضور " ( POP : Point of Presence ) است . POP ، مکانی است که کاربران محلی با استفاده از آن به شبکه شرکت مخابراتی متصل می گردند. ( بمنظور ارتباط با شبکه از خطوط تلفن معمولی و یا خطوط اختصاصی استفاده می گردد).در مدل فوق ، چندین شبکه سطح بالا وجود داشته که توسط " نقاط دستیابی شبکه " ( NAP : Network Access Points ) به یکدیگر مرتبط می گردند.

▪ یک مثال

فرض کنید ، شرکت A یک مرکزارائه دهنده خدمات اینترنت بزرگ باشد . در هر شهرستان اصلی ، شرکت A دارای یک POP است . هر یک از POP ها دارای امکانات گسترده ای بمنظور تماس کاربران محلی می باشند .شرکت A بمنظور اتصال POP ها بیکدیگر و شرکت، از خطوط اختصاصی فیبر نوری استفاده می نماید.

فرض کنید شرکت B ، یک مرکز ارائه دهنده خدمات اینترنت همکار باشد.شرکت B ، ساختمانهای بزرگی را در شهرهای اصلی ایجاد و ماشین های سرویس دهنده اینترنت را در آنها مستقر نموده است . شرکت B از خطوط اختصاصی فیبر نوری برای ارتباط ساختمانهای استفاده می نماید. در مدل فوق ، تمام مشترکین شرکت A قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر خواهند بود. وضعیت مشترکین شرکت B نیز مشابه مشترکین شرکت A است . آنها نیز قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر خواهند بود. در چنین حالتی امکان برقراری ارتباط بین مشترکین شرکت A و مشترکین شرکت B وجود ندارد.

بدین منظور شرکت های A و B تصمیم می گیرند از طریق NAP در شهرهای متفاوت بیکدیگر متصل گردند. ترافیک موجود بین دو شرکت از طریق شبکه های داخلی و NAP انجام خواهد شد.

▪ این مثال در اینترنت

در اینترنت ، هزاران مرکز ارائه دهنده سرویس اینترنت بزرگ از طریق NAP در شهرهای متفاوت بیکدیگر متصل می گردند. در نقاط فوق ( NAP ) روزانه میلیاردها بایت اطلاعات جابجا می گردد. اینترنت ، مجموعه ای از شبکه های بسیار بزرگ بوده که تمام آنها از طریق NAP بیکدیگر مرتبط می گردند. در چنین حالتی هر کامپیوتر موجود در اینترنت قادر به ارتباط با سایر کامپیوترهای موجود در شبکه خواهد بود.

تمام شبکه های کامپیوتری از طریق NAP ، ستون فقرات ایجاد شده و روتر قادر به ارتباط بایکدیگر خواهند بود. پیام ارسالی توسط یک کاربر اینترنت از چندین شبکه متفاوت عبور تا به کامپیوتر مورد نظر برسد. فرآیند فوق در کمتر از یک ثانیه انجام خواهد شد.

● آشنایی به روترها

روتر، مسیریک بسته اطلاعاتی ارسالی توسط یک کامپیوتر برای کامپیوتر دیگر را تعیین می کند.

روترها کامپیوترهای خاصی می باشند که پیام های ارسال شده توسط کاربران اینترنت با وجود هزاران مسیر موجود را مسیریابی و در اختیار دریافت کنندگان مربوطه قرار خواهد داد.

روتر دو کار اساسی را در شبکه انجام می دهد :

ـ ایجاد اطمینان در رابطه با عدم ارسال اطلاعات به مکانهائی که به آنها نیاز نمی باشد.

ـ اطمینان از ارسال صجیح اطلاعات به مقصد مورد نظر

روترها بمنظور انجام عملیات فوق ، می بایست دو شبکه مجزا را بیکدیگر متصل نمایند. روتر باعث ارسال اطلاعات یک شبکه به شبکه دیگر ، حفاظت شبکه ها از یکدیگر و پیشگیری از ترافیک می گردد. با توجه به اینکه اینترنت از هزاران شبکه کوچکتر تشکیل شده است ، استفاده از روتر یک ضرورت است .

در سال ۱۹۸۷ موسسه NSF ، اولین شبکه با ستون فقرات پر سرعت را ایجاد کرد. شبکه فوق NSFNET نامیده شد. در این شبکه از یک خط اختصاصی T۱ استفاده و ۱۷۰ شبکه کوچکتر بیکدیگر متصل می گردیدند. سرعت شبکه فوق ۱.۵۴۴ مگابیت در ثانیه بود. در ادامه شرکت های IBM ، MCI و Merit ، شبکه فوق را توسعه و ستون فقرات آن را به T۳ تبدیل کردند( ۴۵ مگابیت در ثانیه ) . برای ستون فقرات شبکه از خطوط فیبرنوری ( fiber optic trunk ) استفاده گردید.هر trunk از چندین کابل فیبرر نوری تشکیل می گردد( بمنظور افزایش ظرفیت) .

آه فکر کنم موضوع کمی سخت بود اما بازهم نامفهوم و مشکل به نظر نمی رسد در گفتارهای آینده بازهم از ساختارهای اینترنت می گویم هیجان انگیز است با ما باشید

● پروتکل اینترنت

هر ماشین موجود در اینترنت دارای یک شماره شناسائی منحصر بفرد است. این شماره شناسائی ، آدرس IP ) Internet Protocol ) نامیده می گردد. پروتکل فوق مشابه یک زبان ارتباطی مشترک برای گفتگوی کامپیوترهای موجود در اینترنت است . پروتکل ، به مجموعه قوانینی اطلاق می گردد که با استناد به آن گفتگو و تبادل اطلاعاتی بین دو کامپیوتر میسر خواهد شد. IP دارای فرمتی بصورت :۲۱۱.۲۷.۶۵.۱۳۸ است . بخاطر سپردن آدرس های IP بمنظور دستیابی به کامپیوتر مورد نطر، مشکل است . بدین منظور هر کامپیوتر دارای نام انحصاری خود شده و از طریق سیستمی دیگر ، آدرس IP به نام درنظر گرفته شده برای کامپیوتر ، نسبت داده می شود.

در آغاز شکل گیری اینترنت ، تعداد کامپیوترهای موجود در شبکه بسیار کم بود و هر کاربر که قصد استفاده از شبکه را داشت ، پس از اتصال به شبکه از آدرس IP کامپیوتر مورد نظر برای برقراری ارتباط استفاده می کرد. روش فوق مادامیکه تعداد کامپیوترهای میزبان کم بودند، مفید واقع گردید ولی همزمان با افزایش تعداد کامپیوترهای میزبان در شبکه اینترنت ، کارآئی روش فوق بشدت افت و غیرقابل استفاده گردید. بمنظور حل مشکل فوق از یک فایل ساده متنی که توسط " مرکز اطلاعات شبکه " ( NIC ) پشتیبانی می گردید ، استفاده گردید.بموازات رشد اینترنت و ورود کامپیوترهای میزبان بیشتر در شبکه ، حجم فایل فوق افزایش و بدلیل سایر مسائل جانبی ، عملا" استفاده از روش فوق برای برطرف مشکل " تبدیل نام به آدرس " فاقد کارآئی لازم بود. درسال ۱۹۸۳ ، سیستم DNS(Domain Name System ) ارائه گردید. سیستم فوق مسئول تطبیق نام به آدرس، بصورت اتوماتیک است . بدین ترتیب کاربران اینترنت بمنظور اتصال به یک کامپیوتر میزبان ، صرفا" می تواتند نام آن را مشخص کرده و با استفاده از DNS ، آدرس IP مربوطه آن مشخص تا زمینه برقراری ارتباط فراهم گردد.

● منظور از " نام" چیست ؟<span dir="ltr">

در زمان استفاده از وب و یا ارسال یک E-Mail از یک "نام حوزه" استفاده می گردد. مثلا" URL ) Uniform Resource Locator ) مربوط به http://www.oursite.com شامل " نام حوزه " oursite.com است . در زمان استفاده از "نام حوزه " ، می بایست از سرویس دهندگان DNS بمنظور ترجمه نام به آدرس استفاده شود. سرویس دهندگان DNS درخواست هائی را از برنامه ها و یا سایر سرویس دهندگان DNS بمنظور تبدیل نام به آدرس دریافت می نمایند. سرویس دهنده DNS در زمان دریافت یک درخواست ، بر اساس یکی از روش های زیر با آن برخورد خواهد کرد :

قادر به پاسخ دادن به درخواست است. IP مورد نظر برای نام درخواست شده را می داند .

قادر به ارتباط با یک سرویس دهنده DNS دیگر بمنظور یافتن آدرس IP نام درخواست شده است.( عملیات فوق ممکن است تکرارگردد)

اعلام " عدم آگاهی از آدرس IP درخواست شده " و مشخص کردن آدرس IP یک سرویس دهنده DNS دیگر که آگاهی بیشتری دارد.

● ارائه یک پیام خطاء در رابطه با عدم یافتن آدرس برای نام درخواست شده

فرض نمائید ، آدرس http://www.oursite.com در برنامه مرورگر ( IE ) تایپ شده باشد. مرورگر با یک سرویس دهنده DNS بمنظور دریافت آدرس IP ارتباط برقرار می نماید. سرویس دهنده DNS عملیات جستجو برای یافتن آدرس IP را از یکی از سرویس دهندگان DNS سطح ریشه ، آغاز می نماید. سرویس دهندگان ریشه، از آدرس های IP تمام سرویس دهندگان DNS که شامل بالاترین سطح نامگذاری حوزه ها ( COM ، NET ، ORG و ...) آگاهی دارند. سرویس دهنده DNS ، درخواست آدرس http://www.oursite.com را نموده و سرویس دهنده ریشه اعلام می نماید که " من آدرس فوق را نمی دانم ولی آدرس IP مربوط به سرویس دهنده COM این است ". در ادامه سرویس دهنده DNS شما با سرویس دهنده DNS مربوط به حوزه COM ارتباط و درخواست آدرس IP سایت مورد نظر را می نماید .سرویس دهنده فوق آدرس های IP مربوط به سرویس دهنده ای که قادر به در اختیار گذاشتن آدرس IP سایت مورد نظر است را در اختیار سرویس دهنده DNS شما قرار خواهد داد. در ادامه سرویس دهنده DNS با سرویس دهنده DNS مربوطه تماس و درخواست آدرس IP سایت مورد نطر را می نماید ، سرویس دهنده DNS آدرس IP سایت درخواست شده را در اختیار سرویس دهنده DNS شما قرار خواهد داد. با مشخص شده آدرس IP سایت مورد نظر ، امکان اتصال به سایت فراهم خواهد شد.

از نکات قابل توجه سیستم فوق ، وجود چندین سرویس دهنده هم سطح DNS است .بنابراین در صورتیکه یکی از آنها با اشکال مواجه گردد ، از سایر سرویس دهندگان بمنظور ترجمه نام به آدرس استفاده می گردد. یکی دیگر از ویژگی های سیستم فوق ، امکان Cacheing است. زمانیکه یک سرویس دهنده DNS به یک درخواست پاسخ لازم را داد ، آدرس IP مربوطه ای را Cache خواهد کرد. در ادامه زمانیکه درخواستی برای یکی از حوزه های COM واصل گردد ، سرویس دهنده DNS از آدرس Cache شده استفاده خواهد کرد.

سرویس دهندگان DNS روزانه به میلیاردها درخواست پاسخ می دهند. سیستم فوق از یک بانک اطلاعاتی توزیع شده بمنظور ارائه خدمات به متقاضیان استفاده می نماید.

● سرویس دهندگان وب

امکانات و سرویس های موجود بر روی اینترنت از طریق سرویس دهندگان اینترنت انجام می گیرد. تمام ماشین های موجود در اینترنت سرویس دهنده و یا سرویس گیرنده می باشند. ماشین هائی که برای سایر ماشین ها ، خدماتی را ارائه می نمایند ، سرویس دهنده نامیده می شوند. ماشین هائی که از خدمات فوق استفاده می نمایند ، سرویس گیرنده می باشند. اینترنت شامل سرویس دهندگان متعددی نظیر سرویس دهنده وب ، سرویس دهنده پست الکترونیکی و ... بمنظور پاسخگوئی به نیازهای متعدد کاربران اینترنت می باشد.

زمانیکه به یک وب سایت متصل و درخواست یک صفحه اطلاعات می شود ، کامپیوتر درخواست کننده بمنزله یک سرویس گیرنده تلقی می گردد. در این حالت درخواست شما ( بعنوان سرویس گیرنده ) در اختیار سرویس دهنده وب گذاشته می شود. سرویس دهنده صفحه درخواستی را پیدا و آن را برای متقاضی ارسال خواهد داشت . در مدل فوق کاربران و سرویس گیرندگان از یک مرورگر وب برای اعلام درخواست خود استفاده و سرویس دهندگان وب مسئول دریافت درخواست و ارسال اطلاعات مورد نظر برای سرویس گیرندگان می باشند.

یک سرویس دهنده دارای یک آدرس IP ایستا ( ثابت ) بوده که تغییر نخواهد کرد. کامپیوتری که با استفاده از آن به اینترنت متصل می گردید ، دارای یک IP متغیر بوده که توسط ISP مربوطه به شما اختصاص داده می شود. آدرس IP تخصیص یافته در طول مدت اتصال به اینترنت ( یک جلسه کاری ) ثابت بوده و تغییر نخواهد کرد. آدرس IP نسبت داده به شما در آینده و تماس مجدد با ISP ممکن است تغییر نماید. مراکز ISP برای هر یک از پورت های خود یک IP ایستا را نسبت می دهند. بدیهی است در آینده با توجه به پورت مورد نظر که در اختیار شما قرار داده می شود، ممکن است آدرس IP نسبت به قبل متفاوت باشد.

هر یک از سرویس دهندگان ، سرویس های خود را از طریق پورت های مشخصی انجام می دهند. مثلا" در صورتیکه بر روی یک ماشین ، سرویس دهندگان وب و FTP مستقر شده باشند ، سرویس دهنده وب معمولا" از پورت ۸۰ و سرویس دهنده FTP از پورت ۲۱ استفاده می نمایند. در چنین حالتی سرویس گیرندگان از خدمات یک سرویس خاص که دارای یک آدرس IP و یک شماره پورت منخصر بفرد است ، استفاده می نمایند. زمانیکه سرویس گیرنده ، از طریق یک پورت خاص به یک سرویس متصل می گردد ، بمنظور استفاده از سرویس مورد نظر، از یک پروتکل خاص استفاده خواهد شد.. پروتکل ها اغلب بصورت متنی بوده و نحوه مکالمه بین سرویس گیرنده و سرویس دهنده را تبین می نمایند. سرویس گیرنده وب و سرویس دهنده وب از پروتکل HTTP ) Hypertext Transfer Protocol ) برای برقراری مکالمه اطلاعاتی بین خود، استفاده می نمایند.

شبکه‌ها، روترها ، NAPs ، ISPs، سرویس دهندگان DNS و سرویس دهندگان قدرتمند، همگی سهمی در شکل گیری و سرویس دهی بزرگترین شبکه موجود در سطح جهان (اینترنت) را برعهده دارند. عناصر فوق در زندگی مدرن امروزی جایگاهی ویژه دارند. بدون وجود آنها، اینترنتی وجود نخواهد داشت و بدون وجود اینترنت ، زندگی امروز بشریت را تعریفی دیگر لازم است!

منبع

طراحی اپلیکیشن آژانس و مشاور املاک

 هرچه می‌گذر افراد بیش از پیش به تلفن همراه خود وابسته می شوند. همین امر سبب شده است که برنامه نویسان و کسب و کارها توجه بسیاری به طراحی اپلیکیشن برای کارهای مختلف کنند. انواع اپلیکیشن های کاربردی برای انواع خدمات ارائه شده است و این اپلیکیشن ها از محبوبیت بسیاری نیز برخوردار شدند. از این رو طراحی اپلیکیشن یک راه جدید و هموار و کم رقیب برای موفقیت است. طراحی اپلیکیشن آژانس املاک نیز می تواند انجام شود و برای مشاورین املاک و مشتریان آنها مفید واقع شود. علاوه بر این طراحی چنین اپلیکیشنی بر افزایش اعتبار و درآمد مشاور املاک نیز خواهد افزود. با ما همراه باشید تا در این مقاله به بررسی طراحی اپلیکیشن آژانس و مشاور املاک بپردازیم.

طراحی اپلیکیشن مشاور املاک حرفه ای

حال که به اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارهای مختلف پی بردید به طور اختصاصی به مبحث طراحی اپلیکیشن برای آژانس و مشاور املاک می پردازیم. این اپلیکیشن ها هم برای شما و هم برای مراجعه کنندگانتان می تواند بسیار مفید باشد. زیرا هم وقت کمتری از شما گرفته می شود و هم از مشتریانتان. شما می توانید خانه های مختلف را در دسته بندی های مختلف برای اجاره و خرید بگذارید. گذاشتن تصاویر مختلف از خانه، اطلاعاتی نظیر متراژ، قیمت، منطقه، امکانات و غیره. با اینکار مشتریان شما به راحتی خانه های موردپسند خود را انتخاب کرده و سپس به شما مراجعه می کنند. در این حالت انتخاب خانه هم برای مشتری و هم برای شما راحتتر خواهد بود.

این راحتی انتخاب خانه با اپلیکیشن و عدم خستگی در جستجوی خانه سبب می شود تا مشتریان بیشتری نیز جذب کنید. به علاوه شهرت و اعتبار شما نزد مشتریان افزایش یافته و به یک برند تبدیل می شوید. به طوری که برای اطلاع از قیمت های خانه کم کم همه از اپلیکیشن مشاور املاک استفاده خواهند کرد.

طراحی اپلیکیشن موبایل آژانس مشاور املاک  

امکانات اپلیکیشن آژانس املاک

هر اپلیکیشنی با توجه به کاربرد خود باید امکانات خاصی داشته باشد. این موضوع درباره ی اپلیکیشن مشاور املاک نیز صدق می کند. به علاوه چون ممکن است اقشار مختلفی از اپلیکیشن آژانس املاک شما استفاده کنند باید کار با اپلیکیشن بسیار راحت باشد.

دسته بندی های مختلف بای خرید انواع ملک

دسته بندی های مختلف برای اجاره انواع ملک

امکان عضویت در اپلیکیشن

جیتجو با قابلیت اعمال فیلتر

گالری تصاویر

جزئیات و اطلاعات کامل هر ملک

امکان ارتباط با مشاور املاک

توضیحات مختصری درباره ی مشاور املاک

همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه طراحی اپلیکیشن آژانس و مشاور املاک می باشند. با ما در تماس باشید.

website

 

تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل نوپرداز

 شما مشتریان گرامی میتوانید جهت آگاهی از تعرفه شرکت نوپرداز با ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی شرکت نوپرداز آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند.

امروزه با توسعه یافتن شهر ها و کشور ها مردم تمایل بیشتری به استفاده از اپلیمیشن ها دارند. تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از مواردی است که همواره صاحبان کسب و کار ها باید آن را مورد توجه قرار دهند. آیا تعرفه طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای با یک اپلیکیشن ساده یکسان است؟

تعرفه اپلیکیشن موبایل در تهران

خدمات تکنولوژی و فناوری اطلاعات در شهر تهران به سبب جمعیت بالا و توسعه روز افزون آن با نتایج خوبی برای کسب و کار های آنلاین همراه بوده است. بسیاری از مردم تهران خرید های خود را از طریق فروشگاه های آنلاین مانند دیجی کالا، بامیلو و ... انجام می دهند. تعیین دقیق تعرفه اپلیکیشن موبایل نیاز به بررسی موارد زیادی دارد اما در شرکت نوپرداز یک قیمت پایه برای این مورد در نظر گرفته شده است که شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

طراحی سایت املاک

 محیط پنل کاربری سایت املاک به گونه ای می باشد که اطلاعات دقیق و درستی را در اختیار مدیر و کاربران قرار می دهد و امکان درج، حذف، ویرایش و انجام تغییرات مختلف توسط آن ها در بخش های مختلف سایت املاک به آسانی امکان پذیر خواهد بود. همچنین پیاده سازی سایر امکانات مورد نیاز مشتریان نیز توسط تیم برنامه نویسی شرکت نوپرداز امکان پذیر خواهد بود. متخصصان شرکت ساخت سایت نوپرداز آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل برای مشاورین املاک سراسر کشور می باشند.

طراحی سایت املاک واکنش گرا

همانطور که می دانید امروزه بیشتر مردم تمایل به استفاده از وب سایت های واکنش گرا یا ریسپانسیو دارند. طراحی سایت املاک به صورت واکنش گرا به کاربران وب سایت شما این امکان را می دهد تا در هر دستگاهی که مورد نظرشان است بتوانند از وب سایت شما بازدید کرده و به راحتی از امکانات آن بهره ببرند. قطعا استفاده از طراحی های واکنش گرا رابط کاربری قوی تری را ایجاد خواهد کرد. به همین دلیل ما در نوپرداز سعی می کنیم تا با استفاده از برترین قالب های طراحی سایت ریسپانسیو بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاوریم.

امروزه تکنولوژی های زیادی برای طراحی سایت های واکنش گرا ایجاد شده اند. بوت استرپ و فاندیشن از جمله معروف ترین فریم ورک هایی هستند که برای طراحی واکنش گرا استفاده می گردند. هر کدام از این ابزار ها طرفداران مخصوص خود را دارند. اغلب این ابزار ها توسط شرکت های معتبر طراحی شده اند اما هر کدام یک نقطه قوت و ضعفی نسبت به دیگری دارند. به همین جهت ما بسته به نیاز سایت شما ما از بهترین ابزار ها استفاده خواهیم نمود تا نتیجه مطلوب و مورد نظر شما حاصل گردد.

در طراحی سایت برای املاک باید به چه عواملی توجه داشت؟

وب سایت های املاک معمولا با بهره بردن از یک محیط کاربری ساده این امکان را در اختیار کاربران می گذارند تا بتوانند به راحتی اطلاعات مربوط به ملک مورد نظر خود را در آن درج نمایند. مدیران املاک باید توجه داشته باشند که ظاهر وب سایت شما از اهمیت بالایی در افزایش بازدید ها از سایت شما برخوردار است و استفاده از طرحی مناسب می تواند بسیاری از بازدید کنندگان وب سایت شما را به مشتریان دائمی شما تبدیل نماید.

بهره گیری از رابط کاربری مناسب و ناوبری درست هنگام طراحی سایت املاک یکی از موارد مهمی است که بایستی به آن توجه ویژه ای داشت. پیاده سازی و ساخت سایت املاک شما باید کاملا ساده و حرفه ای باشد. سعی کنید مهمترین امکانات و ابزار های سایت خود را در بخش منو قرار دهید. از تبلیغات نیز فقط در حدی باید استفاده شود که سبب گیج شدن کاربران نشوند. در صورت خستگی و ناراحتی کاربران پس از حضور در وب سایت شما این امکان وجود دارد که او دیگر به وب سایت شما باز نگردد. 

توجه به مبحث سئو و بهینه سازی سایت از جمله عوامل مهمی است باید برای افزایش مشتریان خود به آن توجه داشته باشید. تجربه نشان داده است اغلب وب سایت هایی کلیک و بازدید بیشتری دارند که در رتبه های اول تا سوم موتور های جستجو قرار گرفته باشند و مابقی وب سایت ها سهم کمی از جستجو های اینترنتی را شامل می شوند. اجرا درست و اصولی روش های سئو داخلی و خارجی سایت یکی از با ارزش ترین عواملی است که می تواند به شما در این راستا کمک نماید. نحوه صحیح لینگ گذاری نیز عامل موثری است که باید به آن توجه خاصی داشت.

خرید اپلیکیشن فروشگاهی | قیمت اپلیکیشن اندروید و IOS

 شما می توانید جهت خرید اپلیکیشن فروشگاهی و یا دریافت قیمت اپلیکیشن های اندروید و IOS با متخصصان ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید. جزئیات

همه ی فروشگاه ها به دنبال افزایش فروش محصولات خود هستند زیرا موفقیت یک فروشگاه وابسته به افزایش فروش و جذب مشتری است. از راه های حصول موفقیت در این کار طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی است. طراحی سایت علاوه بر فروشگاه های اینترنتی امری ضروری برای فروشگاه های فیزیکی نیز است. همه ی افراد می دانند که خرید از فروشگاه های اینترنتی امروز بسیار محبوب و پر طرفدار است. اما برخی افراد به دنبال روش هایی جدیدتر و مؤثرتر از طراحی سایت هستند.

این راه چیزی نیست جز طراحی و خرید اپلیکیشن فروشگاهی! اگر شما نیز حس می کنید برای رونق کار خود به یک اپلیکیشن فروشگاهی نیاز دارید و می خواهید عوامل مؤثر در قیمت اپلیکیشن را بدانید این مقاله را مطالعه کنید. برای خرید اپلیکیشن موبایل مورد نظرتان با ما همراه باشید.

خرید اپلیکیشن فروشگاهی

انسان ها با پیشرفت تکنولوژی زندگیشان به کلی عوض شده است. همه به دنبال راحتترین راه برای انجام کارهای خود هستند. شاید طراحی سایت در این زمینه بتواند کمک بسیاری کند. اما به علت گسترش گوشی های هوشمند اپلیکیشن ها طرفداران بیشتری دارند. اپلیکیشن ها برای کاربران جذابیت بیشتری دارند به خصوص جذابیت ظاهری، کار با آنها ساده تر است به علاوه برای فروشگاهی که از اپلیکیشن استفاده می کند ارزش و اعتبار زیادی به همراه می آورد. اپلیکیشن ها به طور ناخودآگاه حس اعتماد کاربر را جذب می کند. به علاوه در برندینگ کمک زیادی به شما خواهد کرد.

پس اگر به افزایش فروش، جذب مشتری و کسب شهرت فکر می کنید باید به طراحی و خرید اپلیکیشن فروشگاهینیز فکر کنید و آن را در برنامه کار خود قرار دهید. شرکت نوپرداز با تجربه و تخصص فراوان در زمینه طراحی انواع اپلیکیشن ها به خصوص اپلیکیشن فروشگاهی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

قیمت اپلیکیشن اندروید و IOS

عوامل زیادی هستند که در قیمت اپلیکیشن اندروید و IOS دخیل هستند که مهم ترین آن ها طرح و ایده و امکانات مورد نظر مشریان است. قطعا استفاده از امکانات حرفه ای تر در اپلیکیشن نیاز به کار و کد نویسی بیشتی دارد که به همین جهت تاثیر مستقیمی در قیمت آن خواهد داشت. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با متخصصان ما در بخش پشتیبانی شرکت نوپرداز در تماس باشید.

قیمت اپلیکیشن های اندروید و ios معمولا متفاوت بوده و به دلیل نوسانات قیمت ارز نیز خرید اکانت برای انتشار اپلیکیشن های ios نیاز به برخی هزینه های اضافی نیز دارد. همکاران ما در تمامی ساعات آماده پاسخگویی به سوالات و یا ثبت درخواست سفارشان شما هستند.

عوامل مؤثر در قیمت اپلیکیشن اندروید و IOS

نمی توان به راحتی قیمت یک اپلیکیشن را تعیین کرد. عوامل بسیاری هستند که در قیمت یک اپلیکیشن تأثیرگذارد. امکانات اپلیکیشن و گرافیک و پیچیدگی های طراحی آن، پیچیدگی های کدنویسی، زبان برنامه نویسی، مدت زمان تحویل پروژه، شرکت انتخابی همه در قیمت تمام شده یک اپلیکیشن تأثیرگذار خواهند بود. برای مثال طراحی اپلیکیشن IOS پرهزینه تر از طراحی اپلیکیشن اندروید است. زیرا برنامه نویس مسلط به سویفت بسیار کم هستند.

همچنین از دیگر خدمات شرکت نوپرداز طراحی سایت فروشگاهی، سئو و بهینه سازی و طراحی اپلیکیشن های هیبریدی می باشد که شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

شبکه و مخابرات اينترنت چيست؟

 

فصل اول

(1-1)مقدمه

اينترنت چيست؟

اينترنت يك سيستم عظيم و جهاني متشكل از انسان،  اطلاعات و رايانه است. شروع اين شبكه عظيم به سابقه پروژه اي به نام ARPANET برمي گردد. هدف اين پروژه اتصال چند رايانه با فاصله زياد از يكديگر بمنظور تبادل اطلاعات نظامي و دولتي در آمريكا بوده است. كلمه اينترنت از InterNet Working گرفته شده است. شبكه اينترنت شبيه شبكه پستي يا تلفن است. از شبكه هاي كوچكتر و محلي تشكيل شده و با اتصال آنها به هم، يك شبكه عظيم جهاني ايجاد مي شود و اين شبكه وسيله اي براي انتقال و تبادل اطلاعات است.

كاربردهاي اينترنت:

اينترنت كاربردهاي فراواني دارد كه مهمترين آنها عبارتند از:

● پست الكترونيك معروف به Email

● عضويت در گروههاي بين المللي تخصصي و خبري معروف به Lists Mailing و Usenet

● جستجوي منابع علمي و آموزشي، كاتالوگ، كتاب و مجلات، خدمات و امثال آن از طريق برنامه هاي ويژه، جستجو معروف به Search engines

● شركت در جلسات گفتگوي زنده، سمينارها و كلاسهاي آموزشي از طريق اينترنت

● انواع تبليغات براي اهداف تجاري، علمي، توليد و فروش و هرآنچه نياز به تبليغ داشته باشد.

● دسترسي به آخرين اخبار روز جهان و وضعيت آب و هوا

● انجام معاملات تجاري و انواع خريد و فروش از طريق اينترنت

● كار با ديگر رايانه ها و دسترسي به منابع موجود در آنها، بدون توجه به فاصله معروف به Telnet

 

 

انواع شبكه:

شبكه محلي LAN : اين نوع شبكه شبكه محلي ناميده مي شود. نرخ بالاي ارسال اطلاعات در اين شبكه ها كه ويژگيهاي فراواني براي اين شبكه به دنبال داشته است. قدمت اين شبكه ها به سال 1966 برمي گردد.

شبكه هـاي محــلي در محــيطهاي نسبتاً كوچك قابل راه اندازي مي باشد. در چنين شبكه هايي مي توان با هزينه پايين تري همان كارايي سيستمهاي بزرگ و متوسط را بدست آورد.

در يك جمله مي توان گفت شبكه هاي محلي به شبكه هايي اطلاق مي شود كه كامپيوترهاي موجود در آن از طريق يك واسط مخابراتي نظير كابل در يك محدوده جغرافيايي محدود تحت يك پروتكل به همديگر وصل شده باشد. به عبارت ديگر شبكه كامپيوتري محلي عبارتست از مجموعه اي از كامپيوترهاي مستقل و دستگاههاي جانبي كه براي بالا بردن راندمان، انتقال اطلاعات بين كاربران و استفاده از منابع مشترك مانند چاپگرها، ديسكهاي سخت، مودم، فاكس مودم، بانكهاي اطلاعاتي، برنامه ها و… به يكديگر متصل مي شوند.

شبكه شهري MAN  : شبكه شهري MAN  از شبكه محلي بزرگتر بوده و اتكنولوژي مشابهي استفاده مي كند. ممكن است تعــدادي از دفــاتر يــك يا يك شهر را تحت پوشش قرار دهد و مي تواند اختصاصي يا عمومي باشد.

شبكه شهري مي تواند داده ها و صوت را پشتيباني كند. حتي مي تواند به شبكه تلويزيون كابلي محلي نيز وصل شود. شبكه شهري فقط يك يا دو كابل دارد و فاقد اجزا Switching مي باشد.

اجزا Switching قادرند بسته (Packet) را از مسيرهاي مختلف به مقصد برساند.

شبكه جهاني WAN :

شبكه كسترده WAN ناحيه جغرافيايي وسيعي را دربرمي گيرد. (كشور يا قاره) اين شبكه كامپيوترهاي متعددي براي اجراي برنامه هاي كاربر دارد. اين ماشين ها را ميزبان مي گويند. ميزبانها با زير شبكه ارتباطي يا بطور اختصار، زيرشبكه، به يكديگر متصل شده اند. كار زيرشبكه محل پيام از يك ميزبان به ميزبان ديگر است. در اغلب شبكه هاي گسترده، كابلها يا خطوط تلفن متعددي وجود دارد كه هر كدام دو تا از مسيريابها را به هم وصل مي كند. زماني كه چند شبكه محلي را به يكديگر متصل مي كنيم احتياج به يك خط ارتباطي بين دو شبكه داريم.

اينترنت از نوع شبكه جهاني WAN است. براي آشنايي بيشتر با اينترنت قبل از هر چيز با چند تعريف مهم بايد آشنا شويم.

Clients & Server

در اينترنت دو نوع برنامه هاي رايانه اي وجود دارد:

Server : آنهايي كه منابع را ارائه مي كنند و حاوي اطلاعاتند.

Clients : برنامه هايي هستند كه براي دسترسي به منابع استفاده مي شوند و مي توانند به اطلاعات Servers دسترسي پيدا كنند.

TCP / IP

براي اينكه رايانه هاي مختلف بتوانند با هم كار كنند. برنامه نويسها برنامه هايشان را با استفاده از يك پروتكل استاندارد مي نويسند. پروتكل مجموعه اي از قواعد فني است. TCP/TP يك نام عمومي براي ارتباط بيش از 100 نوع پروتكل مورد استفاده در ارتباطات رايانه ها و شبكه هاست. نام TCP / TP از دو عبارت (TCP (transmission control protocol و (IP (Internet protocol تشكيل مي شود. پروتكل IP داده هاي يك نقطه به نقطه ديگر منتقل مي كند. TCP سخت انتقال داده ها را كنترل مي كند. شبكه اينترنت از هزاران شبكه و ميليونها رايانه متصل به هم تشكيل شده كه TCP / TP شبيه يك چسب همه را به يكديگر مرتبط نگه مي دارد.

وسايل مورد نياز براي اتصال به اينترنت:

● يك رايانه با سرعت و امكانات مناسب، برنامه هاي اجرايي از نوع Client براي كار با هريك از خدمات اينترنت و اتصال به شبكه از ضروريات كار است.

● استفاده از يك رايانه پنتيوم و نصب ويندوز 98 يا بالاتر روي آن و نرم افزارهاي لازم  در Windows 98 به بالا ارائه شده است.

● يك دستگاه مودم براي ارتباط تلفني با يك نقطه از اينترنت مودم دو نوع است. مودم داخلي، به صورت كارت و خارجي به صورت يك دستگاه مستقل كه به رايانه متصل مي شود.

● يك خط تلفن براي برقراري ارتباط با اينترنت

 

تنظيم رايانه براي ارتباط با اينترنت :

پس از عقد قرارداد با يكي از شركتهاي ارائه دهنده خدمات اينترنت و يا گرفتن اشتراك از آنها مطابق روش زير در رايانه خود عمل كنيد:

اين اطلاعات به دو گروه تقسيم مي شود:

تنظيم ارتباط تلفني با مركز ارائه دهنده خدمات اينترنت:

1-My computer را باز كنيد و سپس گزينه Dialup NET working را كليك كنيد.

2-NEW connection Make را كليك كنيد.

3-يك نام دلخواه براي ارتباط با شركت ارائه دهنده اينترنت وارد كنيد و كليد Next را بزنيد.

4-شماره تلفن شركت طرف پيمان را وارد كنيد و سپس كد كشور و شهر را وارد كنيد.

5-كار در اين مرحله به اتمام رسيده و دكمه Finish را بزنيد. مي توانيد يك آيكون ميان بر از آن روي Desk top قرار دهيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تنظيم اطلاعات ارتباط با اينترنت در مرورگر اينترنت

1-برنامه مرورگر اينترنت بدون نياز به اتصال را اجرا كنيد. براي مثال Internet Explorer اجرا كنيد كه معمول تر است.

2-فرمان Enternet Option از منو view را انتخاب كنيد تا صفحه پارامترها فعال شود.

3-در صفحه General مقابل Home page يك آدرس دلخواه اينترنتي را وارد كنيد تا هنگام ورود به اينترنت اين آدرس فعال شود.

4-صفحه Connection را فعال و پس از تنظيم روش اتصال به اينترنت آدرسهاي مربوط به Server Proxy را با كليد advance تعريف كنيد.

5-در پايان كليد Apply و سپس OK را بزنيد.

مراحل شروع كار با اينترنت:

براي شروع كار با اينترنت مراحل زير را پي گيري كنيد:

● شماره گيري: آيكون مربوطه را از روي Desk top اجرا كنيد.

● كابل ارتباطي دستگاه مودم به خط تلفن برقرار باشد. اگر از مودم External (خارجي) استفاده مي كند دقت كنيد دستگاه روشن باشد.

● وارد كردن نام كاربر و كلمه رمز اولين پنجره ظاهر مي شود نام كاربر و كلمه رمز را وارد كنيد و كليد conect را بزنيد عمليات شماره گيري از طريق دستگاه مودم انجام مي گيرد. پيغام برقراري ارتباط ظاهر مي شود آنرا ببنديد.

● اجراي enternet explorer يا Net scape : با اجراي هركدام آدرس تعيين شده در Home page در اين برنامه روي صفحه ظاهر مي شود.

● اگر با enternet explorer كار مي كنيد آدرسهاي اينترنتي را در مقابل Address وارد كنيد اگر با Net scape كار مي كنيد اين آدرسها را در مقابل Location تايپ كرده و Enter كنيد.

جستجوي اطلاعات و منابع در اينترنت:

چنانچه به دنبال اطلاعات هستيد يكي از جستجوگرها را وارد كرده و از طريق آن در اينترنت جستجو كنيد.

پروتكل هاي ديگر اينترنت:

HTTP يا پروتكل ابرمتن: اين پروتكل معروفترين پروتكل اينترنت است و همان WWW يا وب (World wide web) و براي انتقال ابرمتن Hyper text به كار مي رود.

FTP يا پروتكل انتقال فايل: اين پروتكل به كاربر امكان مي دهد تا فايلهاي ASCI يا باينري را انتقال يا دريافت كند.

Telnet : اين پروتكل براي ورود به سيستم كامپيوتر ميزبان استفاده مي شود.

Gopher : اين پروتكل براي در اختيار قرار دادن اطلاعات با استفاده از سيستمي از منوها و صفحات با اتصالات Telnet طراحي شده است.

NNTP or NEWS يا پروتكل انتقال اخبار: كه مربوط به اخبار Usent مي باشد. Usent براي بحث و تبادل اطلاعات پيرامون موضوعاتي خاص است.

Mail : براي ارسال و دريافت نامه الكترونيكي مورد استفاده قرار مي گيرد.

آشنايي با Web :

سرويس Web همان WWW است. اطلاعاتي كه روي اينترنت قرار مي گيرد در اصل فايلهاي اطلاعاتي مي باشد كه سرويس دهنده ها آن را بر روي اينترنت قرار داده اند. فايلهاي گرافيكي، صوت و فايلهاي ويدئو بايد بتواند توسط كامپيوترهاي مختلف قابل باز شدن باشد. معمولاً سه نوع فايل روي اينترنت وجود دارد:

ASCII –1

EBCDIC –2

Binary –3

با توجه به گسترش سرويس WWW شركتهاي ارائه دهنده نرم افزارهاي وب نظير ميكروسافت با IE سعي نموده بيشتر نياز كاربران را مرتفع سازد. بطور كلي مرورگرهاي Web چند پروتكلي هستند. يعني مي توانند به انواع مختلفي از سرويس دهنده ها كه اساس پروتكل هاي مختلفي ارتباط برقرار مي كنند دسترسي داشته باشند.

 

 

آدرس هاي اينترنت

آدرس IP : آدرس IP، آدرس اينترنتي يك رايانه را مشخص مي كند. عبارت ديگر هر رايانه كه به اينترنت وصل مي شود به وسيله شماره اختصاصي شناخته مي شود . آدرس IP نام دارد مانند 209.221.204.136  . آدرس  انواع مختلف دارد كه عبارتند از : 1- آدرس IP  كاربر . 2- آدرس IP  سرويس گر DNS  . 3- آدرس IP  يك دروازه . 4- آدرس IP  ماسك شبكه فرعي               5-  آدرسIP   رايانه هاي پست الكترونيكي  و گروههاي خبري.

آدرس پست الكترونيكي :

آدرسي است كه براي ارسال نامه به يك نفر در اينترنت نياز داريم . آدرس پست الكترونيكي شامل دو قسمت است كه با علامت @  از هم جدا شده است   domai-   username@domain. top

                                 نام قلمرو مركزي     نام قلمرو        نام كاربر

آدرسهايweb   يا URL 

هر پايگاه web  يك آدرس دارد كه به آن URL  مي گويند كه به صورت مجموعه اي از چندين حرف است كه توسط نقطه از هم جدا شده اند و گاهي در آنها علامت مميز (اسلاش) و دو نقطه

(:) ديده مي شود .

1-اولين بخش اين آدرس با http شروع مي شود  .

2- سپس علامت  (// :)  به جاي http  امكان دارد . mailto  (آدرس پست الكترونيكي) ،

news  (گروه خبري يوزنت )، ftp  دسترسي به فايل ازطريق ftp ، file  (فايل موجود در رايانه)

3- سپس از علامت //: از www  استفاده مي شود كه به عبارت worlwideweb  اشاره مي كند .

4- سپس از اين بخشها يك نقطه (دات ) مي آيد .

5- سپس نام قلمرو (حوزه) كه نام بخشي است كه پايگاه مربوطه به اين آدرس را  اداره مي كند .

6- سپس علامت (دات ) و يك پسوند خاص مثلاً com

 

 

 

تجاري

COM

آموزشي

EDU

دولتي

GOV

بين المللي

INT

نظامي

MIL

شبكه اي

NET

سازماني

ORG

 

مثال كامل:

http: //www.daing queen. Mm/ice cream/sundes/ fude.htm

   فايل                     فهرست           فهرست                      آدرس رايانه گذار      وب

 

آدرس Ftp :

آدرسهاي Ftp مانند آدرس web از چند بخش تشكيل شده كه با نقطه از هم جدا شده اند. و با حرف ftp شروع مي شود مثلا ftp. Microsoft.com فايلهاي موجود در سرويس گرهاي ftp نيز در فهرست هاي خاصي نگهداري مي شوند بنابراين در آدرس ftp مي توان به يك فايل با يك فهرست اشاره كرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

فصل دوم

آشنايي با Internet explorer

بعد از نصب اينترنت اكسپلورر، يك نماد تحت عنوان زير به صورت پيش فرض روي زمينه صفحه نمايش ويندوز درست مي شود:        Internet explorer

با كليك كردن روي اين نماد مي توان مرورگر اينترنت اكسپلورر را اجرا كرده و به اينترنت وصل شد و يا از طريق:

Start         programs        Internet explorer برنامه مرورگر را اجرا كرد.

شكل ظاهري مرورگر اينترنت اكسپلورر مانند ساير برنامه هاي ويندوز است، با اين تفاوت كه كادر آن قدري متفاوت است. در جدول زير مي توانيد عملكرد گزينه هاي خط ابزار استاندارد اينترنت اكسپلورر را مشاهده كنيد.

نماد گزينه

نام گزينه

عملكرد

 

Back

Forward

Stop

Refresh

Home

Search

Farvorite

History

Mail

Print

Edit

برگشت به صفحه قبلي

رفتن به صفحه بعدي

توقف بارگذاري يك صفحه

فراخواني مجدد صفحه قبلي

برگشت به صفحه اصلي مرورگر

جستجو پايگاه وب

پيوند به پايگاه وب مطلوب

ثبت سوابق آدرسهاي وب مشاهده شده

ارسال و دريافت پست الكترونيكي

چاپ صفحات وب

نمايش كدهاي اچ تي ام ال صفحات وب

   

 

 

مشاهده يك صفحه وب

براي اين كار عمليات زير را به ترتيب انجام دهيد:

1-اينترنت  اكسپلورر را اجرا كنيد.

2-در قسمت address يك آدرس وب وارد كنيد، با ماوس روي گزينه GO كليك كنيد و يا كليد enter را بزنيد.

3-روي يكي از پيوندهاي اين صفحه وب كليك كنيد تا مرورگر صفحه متصل به آن پيوند را باز كند.

توقف و فراخواني صفحه هاي وب

براي اين كار لازم است روي گزينه stop كليك كنيد. بيشتر مواقع مي توان به جاي آن از كليد ESC روي صفحه كليد استفاده كنيد.

 

تذكر: مي توانيد از صفحه ي كليد طبق جدول زير استفاده كنيد.

كليد معادل

گزينه مرورگر

        Alt +

       Alt +

         Esc

          F5

          F9

Back

Forward

Stop

Refresh

Help

 

خروج از اينترنت اكسپلورر

براي بستن اينترنت اكسپلورر مي توانيد به روشهاي زير عمل كنيد:

1-منوي فايل را انتخاب كنيد. گزينه close را در آن انتخاب كنيد.

2-روي گزينه close ، در سمت راست بالاي پنجره اينترنت اكسپلورر كليك كنيد. اين كليد با علامت × مشخص شده است.

 

 

جستجو در اينترنت از طريق مرورگر اينترنت اكسپلورر

براي جستجو با گزينه Search مرورگر به صورت زير عمل كنيد:

1-روي گزينه Search كليك كنيد تا صفحه جستجو باز شود و پنجره مرورگر به دو قالب تقسيم شود.

2-يكي از انواع جستجوهايي را كه مشخص شده را انتخاب كنيد.

3-اطلاعاتي را كه مي خواهيد جست و جو با توجه به آن ها صورت گيرد بنويسيد.

4-روي گزينه Search كنار كادر متن كليك كنيد.

5-در صورتي كه پيام امنيتي نشان داده شد با كليك كردن روي گزينه OK آن را تأييد كنيد.

6-پيوند مورد نظر را كه در نتيجه جستجو ظاهر شده است، انتخاب كنيد.

با كليك روي هركدام از پيوندها كه داراي خط در زير هستند مي توانيد به پايگاه مربوط به آن برويد.

7-اگر از نتيجه اطلاعات راضي نيستيد با كليك روي گزينه Next از يك پايگاه جستجوي ديگر استفاده كنيد.

8-براي انجام يك جستجوي جديد از كلمه NEW استفاده كنيد.

9-براي بستن پنجره روي گزينه Search روي نوار ابزار كليك كنيد.

پيكربندي اينترنت اكسپلورر

براي تغيير دادن پيكربندي اينترنت اكسپلورر عمليات زير را انجام دهيد.

1-اينترنت اكسپلورر را اجرا كنيد.

2-از منوي tools گزينه زير را انتخاب كنيد.  Internet option  يا منوي View را باز كنيد و اين گزينه را انتخاب كنيد تا پنجره ها با عنوانهاي زير نمايش داده شوند.

 

Internet  option

Advance

Program

Connection

Content

Security

General

           

 

 

1-گزينه General : براي انتخاب صفحه شروع تعيين ديسك سخت اختصاص داده شده به فايلهاي موقتي، انتخاب رنگ، فونت و… به كار مي رود.

2-گزينه Security : براي تعريف مناطق حفاظتي و سطوح مربوطه به كار مي رود.

3-گزينه Content : براي تعريف سطوح دسترسي اطفال به اينترنت ايجاد پروفايلهاي شخصي براي اتصال با پايگاههاي وب مورد نظر به كار مي رود.

4-گزينه Connections : براي تنظيم گزينه هاي ارتباطي و اتصال به اينترنت به كار مي رود.

5-گزينه Programs : براي انتخاب برنامه هاي مورد استفاده براي پست الكترونيكي و گروههاي خبري انتخاب برنامه هاي مربوط به ساير فعاليتهاي وب به كار مي رود.

6-گزينه Advanced : براي انتخاب تنظيمات پيشرفته چند رسانه اي، حفاظت، جاوا، چاپ، كاوش در وب، نوار ابزار اينترنت اكسپلورر و تنظيمهاي اچ تي ام ال به كار مي رود.

 

 

گزينه General

براي رسيدن به اين گزينه بايد يكي از عمليات زير را به ترتيب انجام دهيد:

1) tools        Internet Option        General

2) View       Internet  Option       General

پنجره اي به صورت زير نمايش داده مي شود:

 

 

 

 

 

 

 

 

I گزينه تعيين صفحه اصلي Home page : براي تعيين صفحه اصلي در اين بخش در پنجره مقابل گزينه address كليك كنيد و آدرس پايگاه وب دلخواه خود را كه مايل هستيد در آغاز كار با اينترنت آن را ببينيد بنويسيد. در پايان روي گزينه OK كليك كنيد.

در اين بخش سه گزينه ديگر نيز وجود دارد كه عبارتند از:

Use Current : براي اينكه صفحه اصلي پايگاه وب كنوني به عنوان صفحه اصلي و شروع در نظر گرفته شود.

Use default : براي اينكه صفحه پيش فرض صفحه وب، به عنوان صفحه اصلي و شروع در نظر گرفته شود.

Use Blank : براي اينكه صفحه شروع اصلي يك صفحه خاص باشد.

II گزينه اف

طراحی وب سایت فروش هاست و سرور

 طراحی سایت فروش هاست و سرور به صورت کاملا اختصاصی و کدنویسی شده با رعایت اصول حرفه ای و امنیت بالا انجام می گردد.

اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستید، کسب و کارهای اینترنتی بسیار مناسب به نظر می رسند. به خصوص اگر سرمایه اولیه زیادی ندارید. در این صورت می توانید هر محصولی را بدون نیاز به راه اندازی فروشگاه فیزیکی بفروشید. حتی برخی محصولات نظیر فایل های مختلف، کتاب ها و جزوات آموزشی را نیز می توان در اینترنت فروخت. طراحی وب سایت برای فروش هاست و سرور نیز یکی از راه های کسب درآمد از اینترنت است. امروزه سایت های زیادی ساخته می شوند و دنیای مجازی در حال گسترش است. از این رو طراحی فروش هاست و سرور ایده جالب و درآمد زایی به نظر می رسد. اگر قصد دارید تا کسب و کار جدیدی راه بیندازید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

هاست چیست؟

طراحی سایت فروش هاست 

هاست فضایی است روی سرور که بسته به نیاز به سایت داده می شود. تمامی فایل های سایت روی فضای هاست قرار می گیرد. و مدیر سایت می تواند به راحتی این فایل ها را اعم از فایل های متنی، تصویری و ... را مدیریت کند.

هاست مناسب برای خرید باید سرعت بالایی داشته باشد، قطعی های زیاد نداشته باشد. امنیت آن در برابر ویروس ها و تروجان ها بالا باشد.

سرور چیست؟

طراحی سایت سرور 

سرور یک کامپیوتر است که در 24 ساعت همیشه روشن و به اینترنت متصل است. سرور بسیار قدرتمند است. در اصل وظیفه سرور گرفتن درخواست های کاربران و قرار دادن اطلاعات مورد نظر در اختیار آنهاست.

طراحی سایت خرید و فروش هاست و سرور

همانطور که می دانید هر فردی که قصد داشته باشد وب سایتی طراحی کند اولین کاری که انجام می دهد خرید هاست و سرور و دامنه است. تمامی این افراد با یک سرچ ساده در گوگل بررسی سایت ها مختلف فروش هاست و سرور اقدام به خرید می کنند. از این رو فروش هاست و دامنه و ... تنها با طراحی یک سایت امکان پذیر است. اما یک سایت برای اینکه فروش خوبی داشته باشد باید دارای ویژگی های خاصی باشد. به نظر شما یک سایت فروش هاست و دامنه و سرور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در ادامه مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

مهمترین ویژگی های وب سایت فروش هاست و سرور

صفحه ابتدایی باید صفحه ای جذاب باشد. پس در صفحه اول از تصاویر زنده و جذاب استفاده کنید. سعی کنید به طور خلاصه ویژگی ها و خدمات خود را بیان کنید تا مشتری با شما به خوبی آشنا شود.

در منو برای خرید هاست، دامنه و سرور قسمت هایی جداگانه در نظر بگیرید تا مشتری گیج و سردرگم نشود.

امکان خرید اینترنتی و درگاه پرداخت اینترنتی برای این سایت ها بسیار ضروری است.

قسمت درباره ما و تماس با ما از قسمت هایی است که برای هر نوع سایتی ضروری است. به خصوص قسمت تماس با ما برای پشتیبانی بهتر از مشتریان بسیار مهم است.

شما می توانید بخش وبلاگ هم برای سایتتان در نظر گرفته و با قرار دادن اطلاعات و اخبار مختلف در زمینه فعالیتتان کاربران را راهنمایی کنید. شما می توانید جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

طراحی سایت پنل ارسال پیامک

 طراحی وب سایت پنل ارسال پیامک به صورت حرفه ای با امکانات کامل توسط تیم طراحی و توسعه شرکت نوپرداز انجام می گردد.

تا به حال به پیامک هایی که به گوشی شما ارسال می شود دقت کرده اید؟ چطور این کار انجام می شود و یا شماره شما را از کجا به دست می آوردند؟ چگونه به طور همزمان برای عده زیادی ارسال می شود؟ اگر شما هم نیاز به پنل پیامکی اختصاصی دارید بهتر است به ادامه مقاله دقت کنید تا آشنایی بیشتری با طراحی سایت پنل ارسال پیامک پیدا کنید.

برای اینکه به عده بسیاری از یک قشر خاص یا عموم مردم پیامک یکسانی ارسال کنید نیاز دارید تا به طراحی سایت پنل ارسال پیامک بپردازید. استفاده از این پنل مزایا و برتری هایی نسبت به سایر تبلیغات مثل بروشور و... دارد و حتی در برخی موارد می توانید مخاطبان خود را شناسایی کنید مثلا قصد دارید فقط برای فروشندگان اتومبیل پیامک مربوطه را ارسال کنید که با این سایت به سادگی این اتفاق میفتد.

با پنل ارسال پیامک متوجه خواهید شد که آیا این پیام به دست مخاطب شما رسیده است یا خیر و در چه زمانی این اتفاق افتاده است؟ همچنین این گزارشات را می توان به صورت فایل اکسل یا به صورت پرینت مشاهده کرد. حتی شما قادر هستید تا به کسانی که پیامک های تبلیغاتی خود را بلاک کرده اند نیز پیامک ارسال کنید.

مزایا و امکانات پیامک تبلیغاتی

 • یکی از کم هزینه ترین راه ها برای تبلیغ و جذب مشتری است.
 • امکان محاسبه هزینه قبل از ارسال پیامک
 • قابلیت استفاده از متن های آماده
 • می توانید از طریق آن مخاطبین خود را به گروه های مختلف دسته بندی کنید.
 • قادر خواهید بود لینک سایت خود را برایشان ارسال کنید تا به سایتتان مراجعه کنند.
 • امکان برقراری ارتباط از طریق پیامک و یا تماس را به مخاطب می دهد.
 • قابلیت دریافت SMS و پاسخگویی اتوماتیک به این پیامک ها
 • امکان ثبت سفارش های مشتری
 • مشاهده گزارش تمام پیامک های ارسالی
 • قابلیت ارسال پیامک های انبوه
 • ارسال بر اساس منطقه سکونت شهرهای مختلف

نکاتی برای خرید یک پنل پیامکی

دقت داشته باشید که برای خرید پنل پیامکی لازم است نکاتی را درنظر بگیرید و به هر سامانه پیامکی اعتماد نکنید.

 1. ارزان بودن بیش از حد تعرفه پیامک

دلیل اینکه برخی از تعرفه ها بسیار ارزان هستند دلیل بر مزیت آنها نیست بلکه ممکن است کیفیت مطلوب شما را نداشته باشند و به همین دلیل قیمت پایین تری نسبت به سایرین داشته باشند.

 1. سوابق و طول عمر سامانه پیامکی

برخی از سامانه ها بخاطر نداشتن تجربه کافی راه درست بازاریابی و تخمین هزینه ها را نمی دانند و نه تنها خرید پنل از این شرکت ها به نفع شما نیست حتی ممکن است به ضررتان تمام شود پس بهتر است قبل از خرید درباره سوابق آنها اطلاعاتی کسب کنید.

 1. سهولت در ارسال SMS و کیفیت و پشتیبانی قوی

برای سادگی کار، پنل باید طوری طراحی شود که کار با آن به سادگی انجام شود و از کیفیت و پشتیبانی بالایی برخوردار باشد.

طراحی سایت ارسال پیامک 

امکانات طراحی سایت ارسال پیامک شرکت نوپرداز

تیم طراحی سایت شرکت نوپرداز با توجه به اطلاعات و دانشی که در این زمینه دارد با استفاده از علم روز دنیا و امکانات بالا برای سایت های خود، تلاش کرده تا بهترین کیفیت و امکانات را برای شما فراهم کند.

طراحی سایتی که در تمامی دستگاه های هوشمند ظاهر زیبای خود را حفظ کند و از امنیت بالایی در برابر سود جویان برخوردار باشد و همینطور استفاده از آن برای کاربر بسیار ساده باشد و همچنین امکاناتی از قبیل مدیریت مخاطبین و مشتریان، امکان اضافه کردن محتوای جدید و ویرایش محتواهای سابق قبل از ارسال پیام، قابلیت تعیین زمان مشخص برای ارسال و همچنین تعداد افراد مورد نظر برای ارسال، مشاهده و تهیه گزارش افرادی که پیامک برایشان ارسال شده و وضعیت دریافت آن به چه صورت بوده و امکانات بسیار دیگری را در سایت های پنل پیامکی شما لحاظ کرده است.

یکی از مهمترین امکاناتی که شرکت نوپرداز برای شما فراهم کرده است استفاده از نقشه و ارسال پیامک برای محدوده خاصی در شهر های مختلف است که با انتخاب منطقه مورد نظر برایشان پیامک ارسال می شود.

طراحی وب سایت فروشگاهی با نماد اعتماد الکترونیکی

 طراحی سایت فروشگاهی همراه با نماد اعتماد و تمامی امکانات پیشرفته و مدیریت آسان و ساده توسط شرکت نوپرداز انجام می شود.

نماد الکترونیکی راهی است که سایت های فروشگاهی و شرکتی معتبر را از سایر سایت های جعلی جدا کند. امروزه با افزایش محبوبیت فروشگاه های اینترنتی، عده ای افراد سودجو اقدام به کلاهبرداری و دزدی اطلاعات بانکی افراد می کنند. به همین خاطر بسیار مهم است که سایت های فروشگاهی و شرکتی از این نماد برخوردار باشند تا بتوانند اعتماد مردم را جلب کنند و فروش خوبی داشته باشند. اما نماد اعتماد الکترونیکی دقیقا چیست و چگونه می توان برای سایت نماد اعتماد الکترونیکی بگیرید؟ برای پاسخ به این سوال در این مقاله همراه ما باشید.

انواع مختلف نماد اعتماد الکترونیکی برای سایت ها

نماد اعتماد الکترونیکی در انواع مختلف موقت و دائم وجود دارد. نماد اعتماد دائم نیز خود به دو گروه تک ستاره و دو ستاره تقسیم می شود که به اختصار برای شما توضیح خواهیم داد. اولین مرحله دریافت نماد الکترونیک موقت است. زمانی که شرکت یا سایت شما در حال تکمیل و گسترش است و هنوز کامل نشده اما حداقل های لازم را دارد باید این نماد را دریافت کنید. اینماد موقت باعث می شود تا زمان داشتن تمام ویژگی های لازم ضرر نکنید و مشتریان خود را به دست آورید. به علاوه روند دریافت نماد اعتماد دائم را نیز تسریع می کند.

زمانی که طراحی سایت فروشگاه یا شرکت شما به پایان رسید، مرکز توسعه تجارت الکترونیک به دقت سایت شما را بررسی خواهد کرد. اگر مشکلاتی در سایت وجود داشته باشد، اصلاحیه دریافت می کنید و پس از انجام تغییرات نماد را دریافت خواهید کرد. ولی اگر مشکلی در سایت شما نبود در همان مرحله اول اینماد تک ستاره را دریافت می کنید.

اینماد دو ستاره مانند اینماد تک ستاره است و روش دریافت آن نیز تفاوت چندانی ندارد. اما نماد اعتماد دو ستاره تنها به سایت هایی تعلق می گیرد از همه نظر موارد امنیتی را لحاظ کرده اند تا اطلاعات با امنیت بالا در سایت رد و بدل شود.

اهمیت طراحی سایت با نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی در اصل هویت سایت شرکت یا فروشگاه است. پس برای داشتن هویت و ایجاد حس اعتماد در مشتریان دریافت این نماد ضروری است. در غیر اینصورت کسب و کار شما در دنیای مجازی محکوم به شکست است. شرکت نوپرداز با تجربه طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی، سفارشات خود را را با تمام فاکتورهای لازم و امنیت بالا برای مشتریان طراحی می کند، تا بتوانند به راحتی نماد اعتماد الکترونیکی را برای سایت خود دریافت کنند.

سایت منبع

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد